Zpět

Třem Fest 2022

Od: 20.05.2022
Do: 20.05.2022
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Záluží / Třemošná u Plzně, Ledecká
Vstupenky/informace: GoOut.cz

Dvakrát odložený 20. ročník festivalu Třem Fest letos proběhne 20. května na tradičním místě ve sportovním areálu V Luhu. Během pátečního večera se a podiu představí Tomáš Klus a jeho Cílová skupina, Hentai Corporation, The Fialky, Rocket Dogz, Masový Hrach a Adolpho Tramp.

Učinkující
NázevPopis/foto
Tomáš Klus
Tomáš Klus je český zpěvák a textař, jehož pěvecká dráha začala v roce 2007 po výhře soutěže CzechTalent Zlín. Ani ne rok na to už byla venku jeho první deska _Cesta do záhu(d)by_, stejně jako jím nahraná hudba pro film _Anglické jahody_. Na svém kontě má zatím šest alb, zlatého Českého slavíka, ocenění Anděl, ale i účinkování v několika filmech.

Tomáš Klus Tomáš Klus Tomáš Klus Tomáš Klus Tomáš Klus Tomáš Klus

The Fialky
The Fialky jsou česká punkrocková kapela založená v roce 2000. Jejich tvorba je inspirovaná kapelami, jako jsou Ramones nebo Buzzcocks. Mají na kontě několi alb, včetně _Je ti málo_ z roku 2017.

The Fialky The Fialky The Fialky The Fialky

Hentai Corporation
Hentai Corporation je česká hudební skupina z Prahy založená roku 2005, která sama sebe řadí mezi styly thrash metal a rock 'n' roll. Kapela vyniká svými osobitými a živelnými vystoupeními, svými neotřelými instrumentálními linkami a vokálem Radka Škarohlída.

Hentai Corporation Hentai Corporation Hentai Corporation Hentai Corporation Hentai Corporation

Cílová skupina

Cílová skupina Cílová skupina Cílová skupina

The Rocket Dogz
Ostrý a divoký rock and roll v podání pekelného tria Rocket Dogz se během pár roků doslova raketovou rychlostí katapultovalo mezi tuzemské top psychobilly kapely. Mají hard rockovou údernost, lehkost rock and rollu a tu speciální záhrobní mrazivost klasického psychobilly. Všechna vydaná alba okamžitě sklidila úspěchy, což se odráží na neustále přibývajícím počtu fanoušků!

The Rocket Dogz The Rocket Dogz The Rocket Dogz The Rocket Dogz

Masový Hrach

Masový Hrach

Adolpho Tramp


Třem Fest 2022Třem Fest 2022Třem Fest 2022Třem Fest 2022Třem Fest 2022

Místo: Záluží / Třemošná u Plzně, Ledecká
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: