Zpět

KUK 2024 v KD Mlejn

Od: 01.03.2024
Do: 03.03.2024
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Praha 13 – Stodůlky, Kovářova 4
Vstupenky/informace: GoOut.cz

**Projekt pro děti od 10 měsíců do 3 let opět v KD Mlejn na Stodůlkách.** *KUK* přinese tři dny zábavy pro nejmenší. Návštěvníci si mohou užít divadlo, vyzkoušet pohybový či hudební workshop a zadovádět do velké *KUK herny*. Rodiče se mohou přesvědčit, že umění a zábava pro batolata existuje, a že i jejich ratolest si *KUK* zamiluje.

Učinkující
NázevPopis/foto
Studio Damúza
V současné době se pod značkou DAMÚZA skrývá produkční a producentská jednotka podporující neotřelé divadelníky, hudebníky a ostatní především vizuální umělce, kteří nechtějí zapadat do běžného divadelního provozu, ale chtějí objevovat, provokovat, zkoumat. Činnost Damúzy sestává z tvorby vlastního repertoáru autorských inscenací, organizace dvou festivalů ([KUK](http://www.kukfestival.cz/) a [Vyšehrátky](http://www.vysehratky.cz/)) a také z doplňkových programů těchto aktivit ve formě workshopů, výtvarných dílen, seminářů a diskusí. Od počátku se studio orientovalo především na ambiciózní projekty studentů a čerstvých absolventů DAMU. Této linie se stále drží. Studio podporuje objevné a neotřelé projekty pro náročného, divadelně vzdělaného diváka hledajícího něco nového. Inscenace se vyznačují propojováním žánrů alternativního, výtvarného a loutkového divadla, hudby a tance.

Studio Damúza Studio Damúza Studio Damúza Studio Damúza


KUK 2024 v KD MlejnKUK 2024 v KD MlejnKUK 2024 v KD MlejnKUK 2024 v KD MlejnKUK 2024 v KD MlejnKUK 2024 v KD MlejnKUK 2024 v KD MlejnKUK 2024 v KD MlejnKUK 2024 v KD Mlejn

Místo: Praha 13 – Stodůlky, Kovářova 4
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: