12.06.2018

Oslavte Den otců v Hard Rock Cafe Praha


I tátové mají své dny.

Nedávno proběhnuvší Den matek a Den dětí doplní třetí rodinný svátek – Den otců. Ten v letošním roce připadá na neděli 17. června. A kde jinde oslavit tento chlapský den než v místě s opravdovou rockovou atmosférou a poctivým americkým jídlem? Hard Rock Cafe Praha Vás zve na oslavu Dne otců!

 

Legendární podnik Hard Rock Cafe, který zanedlouho oslaví 47 let od svého založení, je vyhlášený díky své autentické atmosféře, kdy jsou hosté obklopeni sbírkou předmětů těch největších hudebních legend. V Praze tak například mohou vidět kostýmy Madonny, Prince či AC/DC a také několika českých hvězd. Při poslechu hudebních hitů z dob minulých i současných si pak pochutnají na pravé americké kuchyni, která je známá svou vydatností a poctivými porcemi. Pro oslavu Dne otců je tak Hard Rock Cafe Praha tou pravou kombinací prostředí, zábavy a skvělé kuchyně. Tátové si mohou vybrat např. šťavnaté steaky, vynikající žebra, lahodné burgery nebo nějakou z dalších specialit americké kuchyně. Na své si přijdou i ostatní členové rodiny. V nabídce jsou samozřejmě i vegetariánské varianty pokrmů, saláty, lahodné dezerty a drinky a speciální jídla pro děti. Překvapte letos svého tátu skvělým jídlem, na které nezapomene!

 

O Hard Rock International

S provozovnami v 75 zemích, zahrnujícími 182 restaurací, 24 hotelů a 11 kasin, se Hard Rock International (HRI) řadí mezi celosvětově nejuznávanější společnosti. Počínaje kytarou Erica Claptona, Hard Rock dnes vlastní světově největší sbírku hudebních předmětů, které jsou vystaveny v provozovnách po celém světě. Hard Rock je také známý díky živým hudebním vystoupením, sběratelským kouskům oblečení, obrovské sbírce hudebních upomínkových předmětů a oceněné webové stránce. HRI vlastní světovou ochrannou známku pro všechny značky Hard Rock. Společnost vlastní, operuje a pronajímá ve franšízách restaurace v kultovních městech jako Londýn, New York, San Francisco, Sydney a Dubai. HRI také vlastní, licencuje a/nebo řídí hotely/kasina po celém světě. Destinace zahrnují dva nejúspěšnější hotely a kasina v Tampě a v Hollywoodu, obojí na Floridě, které vlastní a řídí mateřská společnost HRI „The Seminole Tribe of Florida“, dále Bali, Cancun, Ibizu, Las Vegas a San Diego. Mezi budoucí lokality Hard Rock Cafe patří St. Petersburg, Fortaleza, Casablanca a Chengdu. Nové projekty v oblasti hotelů, kasin nebo hotelů spojených s kasiny zahrnují Atlantu, Atlantic City, Berlín, Budapešť, Londýn, Los Cabos, Maledivy, New York City, Ottawu, Dalian a Haikou v Číně.

Pro více informací o Hard Rock International navštivte www.hardrock.com.