Go Back

CRW Open Air 2022

Location: Jičín, Královéhradecký kraj
From: 20.05.2022
To: 23.05.2022
Web: FESTIVAL GUIDE
Location: Sobotka, Sobotka 11, 507 43
Vstupenky/informace: GoOut.cz

Hudební happening elektronické hudby v srdci Českého ráje v podání skvělých DJs. Od Funku a Hip-Hopu až po House music. Kvalitní sound a 3D mapping od CyberVision. Zahrají Chris Sadler, Ketan, Mr. Funky Machine feat. Mr. Vlad, Voodoo Piet, Smashing Raver, Raju, Dug a další. Akce se koná od 20. do 22. května.

Učinkující
NázevPopis/foto
Chris Sadler
Chris Sadler si od svého přestěhování do České republiky v roce 1996 vybudoval postavení jednoho z nejuznávanějších DJů a producentů u nás. Od konce roku 1998 ho můžete potkávat v Roxy coby rezidenta pravidelné klubové noci Climax, která je nejdéle fungující klubovou nocí v ČR. Z Chrisovi produkce stojí za zmínku jeho první skladba Take This, Come, či 2 Fukt 2 Funk. Pravděpodobně největší úspěch zaznamenala jeho skladba Attack Of The Grok, která byla podepsána u proslulého labelu Ericka Morilla – Subliminal Records.

Chris Sadler

Mr. Funky Machine
Mr. Funky Machine začal psát svou hudební kariéru v prvních letech tohoto století, kdy se stal jedním ze zakladatelů acidhouse formace _Los Fishos Acidos_. V průběhu let byl zapojen v produkci hudby různých žánrů od jazzu, ambientu, ethna po techno se stejnou filozofií – bavit lidi. Jeho vystoupení jste mohli vidět a slyšet v pražské Roxy, Yes Club, Žlutých Lázních, Radost FX, Beach Park Mlékojedy, ale třeba i v Thajském plážovém Clap and Clap clubu nebo na feativalech jako slovenský Rotor Jelenec, český Sázavafest, Zámostí a dalších. Mr. Funky Machine není klasický turntablista, který se drží čistě jednoho stylu. Jeho hudební vývoj lze shrnout od acid house začátků přes funk k dnešnímu soundu ghetto funku.

Mr. Funky Machine

Ketan aka 4BeCome1
Pod jménem 4BeCome1 také vystupuje pražský DJ Ketan, který v roce 2010 založil i stejnojmenný DJ live projekt a v roce 2016 postupně upouští od dosavadního „DJ Ketan“ a vystupuje už pod jménem 4BeCome1 s hudebníky, ale i bez nich. 4BeCome1 je kromě jiného zakladatelem DJské skupiny CRW DJS (dříve Vychytane.cz Djs Crew), která jako jediná v naší republice sdružuje podobné live projekty. S live projektem, ale i sám, hostuje na nespočtu hudebních událostí napříč celou naší republikou, a občas i v zahraničí. Vystupoval na festivalech jako _Mácháč, Open Air festival (Panenský Týnec), Sázavafest, United Islands of Prague, Votvírák, Air a Sun festival, Beats for Love, Mezi Ploty, Metronome festival Prague_ a na nespočetně lokálních festivalů, nebo ve vyhlášených českých klubech od Chapeau Rouge, přes Roxy, Cross a Duplex, až po pláže v Chorvatsku, nebo undergroundové kluby v Polsku a na Slovensku. Jeho vlastní eventy menšího charakteru a projekty, které neúnavně pořádá již mnoho let především v Praze, jsou vždy zárukou zajímavého hudebního zážitku. Je také autorem mnoha originálních party konceptů a spolupracuje s nespočtem organizací, festivalů a klubů napříč celou naší republikou. V setech míchá Deep, Tech, Latino, Minimal a Dub House music. Hraje ale také Electro Jazz, Soul, Swing, Pop, Belaric, Funk, či Downtempo a Slow-mo. Spojení živých hudebníků a jeho kreativní DJské práce dalo vzniknout projektu 4Become1 (dříve Ketan & Band). Jeho cílem bylo nabídnout veřejnosti profesionální vystoupení, které by vybočovalo z řad klasických DJs setů. Postupně se ke spolu-zakládajících členům, kterými byli multiinstrumentalista Flautistar (příčná flétna, dechové nástroje, samplery) a Rishin (perkuse), přidal běloruský hudebník Bohdan Skibinskyy (klarinet, sax, flétna), ale i další hostující hudebníci. V roce 2017 rozšiřuje řady perkusový guru, brazilský Dudu Morais, který se záhy stává jeho nejčastějším doprovodem. Hraje ale i v doprovodu i dalších hudebních kolegů, Mcs a vokalistek s kterými experimentuje již od roku 2006, kdy MC Katrin alias K3N (RU) byla se svým drsným štěkavým projevem po jeho boku nejdéle. Dále jsou to např. skvělý perkusista Bongoman Rafael, saxofonista Rich Fd., či Filip Markes.

Ketan aka 4BeCome1 Ketan aka 4BeCome1

DJ Dug

DJ Dug

Mr. Vlad

Smashing River

DJ Raju


CRW Open Air 2022CRW Open Air 2022CRW Open Air 2022CRW Open Air 2022

Location: Sobotka, Sobotka 11, 507 43
Save this event

Share with friends: